#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Дерев’яні вікна, їх переваги?

Які переваги у дерев’яних вікон?

Дерево – це традиційний будівельний матеріал з давніх давен. Будинки, віконні рами, сходи – все робилося саме із дерева. І хоч сьогодні технічний процес дає людині тисячі можливостей вибрати будь-який матеріал для вікон, але більшість віддає перевагу дереву.

У скандинавських країнах понад сімдесят відсотків – це вікна з дерева. То чому люди роблять свій вибір на користь вікон з дерева?

Ключові переваги дерев’яних вікон

Торкаючись теми переваг натуральної деревини не можна заперечувати величезні переваги дерев’яних вікон. Нижче наведено деякі з них:

 1. Дерево – екологічний продукт

Перша перевага в тому, що деревина – екологічно чистий продукт, який не містить токсинів та шкідливих речовин. Взявши для порівняння метало-пластикові вироби, які містять практично всю періодичну табличку Менделєєва, дерев’яні вікна не завдають шкоди людині. Також дерево має властивість зберігати тепло і пропускати свіже повітря, навіть перебуваючи в закритому положенні.

 1. Зовнішній вигляд

Один з головних критеріїв для вибору є зовнішній вигляд і його естетика. Традиційний дерев’яний образ виглядає дорожчим та притягує погляди. Дерев’яні вікна виглядають гармонійно у будь-якому дизайні. Також дерево в інтер’єрі створює затишок і теплу домашню атмосферу.

 1. Міцність матеріалу

У перевірені роками переваги дерев’яних вікон входить також і міцність. Сучасні технології гарантують механічну міцність та стійкість до високих/низьких температур. Саме через їхню міцність, термін служби збільшується.

 1. Конструкція

Часто конструкція дерев’яного вікна – це багатошаровий брус із клеєного масиву дерева. Така конструкція набагато міцніша, ніж вікна із пластику. Зазвичай дерев’яні вікна зберігають свій зовнішній вигляд близько 60 років.

Як замовити дерев’яні вікна?

Проаналізуємо можливі породи дерев:

 • Хвойні матеріали коштують дешевше, вони м’які (через це залишаються вм’ятини) і менш довговічні.
 • Вироби з дуба виглядають дорого і солідно, але відрізняються великою вагою і довговічніші.
 • Худянка є одним з оптимальних варіантів, оскільки вона відносно недорога, легка і надійна.

Зробимо правильний вибір склопакету. Подумаємо про кількість камерних відсіків.

Двокамерний склопакет має більшу теплоізоляцію, але менше пропускає повітря. Однокамерний склопакет точно навпаки.

Тепер для того, щоб замовити дерев’яні вікна, потрібно знати:

 • Який вид дерева підійде для вашого будинку.
 • Який склопакет буде комфортним для вас.
 • Знання про те, як підібрати дерев’яні вікна.
 • Вміти вибирати оптимальну ціну для покупки.
 • Уміння знаходити надійну компанію.

Натуральні дерев’яні вікна – це краса та затишок.

Вони мають ряд позитивних переваг, такі як екологія, естетика, міцність, зручна конструкція. Саме тому ми рекомендуємо вам вибирати вікна, зроблені з дерева.

Поділитись