#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Дерев’яні віконниці на вікна

Виникло питання: як вибрати дерев’яні віконниці на вікна?!

Вам прийшла ідея встановити дерев’яні віконниці або шаттерси у дачному будиночку, елітному котеджі або у квартирі на п’ятому поверху. Адже це не тільки архітектурна частина будівлі, а й конструкція з безліччю функцій та призначень.

Першим навіщо монтували віконниці – це максимальне виключення небажаних посягань. У далекі часи вони були альтернативою недосконалим і дорогим вікнам.

Але потім їх почали компонувати, оскільки люди задумалися про комфорт та збереження приємного клімату у приміщенні. Влітку від палючого сонця, а взимку від пронизливого холоду. Удосконаливши конструкцію використовували для поглинання неприємних звуків і шуму від залізничного транспорту або автомагістралі.

І це не просте завдання – підібрати віконниці на вікна, які будуть задовольняти всім вашим побажанням та уподобанням. Адже для початку треба буде вибрати який матеріал підійде для фасаду та конструкції будівлі:

  • метал;
  • деревина;
  • пластик;
  • комбіновані полотна.

Дерев’яні віконниці – їх види

Наприклад, докладно розглянемо віконниці з дерева, які використовувалися у всі часи. Встановлюючи дерев’яні віконниці на вікна, вивчимо всілякі існуючі різновиди систем відкривання-закривання.

Перша та найпоширеніша – двостулкова конструкція. Дуже легка в монтажі та проектуванні. Як молодший брат, є і одностулкові для малорозмірних вікон, схожих на сільські хвіртки або вхідні двері в кімнатах.

А в наш час все частіше виготовляють дерев’яні конструкції у вигляді ширми. Стулки зсуваються один за одним, відкриваючи вікно частинами. Використовують їх не лише на вікнах, а й у літніх кухнях, місцях для барбекю та відпочинку. А якщо ви дотримуєтеся дизайнерської нитки побудови вашого інтер’єру, то встановіть їх замість жалюзі з внутрішньої сторони вікон.

Йдемо замовляти дерев’яні віконниці

Для початку визначимо яку породу дерева вибрати для здійснення вашої мрії:

  • твердий та міцний дуб;
  • гнучку і світлу берізку;
  • ароматну та універсальну сосну.

Візуально дерев’яні віконниці можуть повторювати силует вікна або бути будь-якої іншої форми, за спеціально розробленим проектом. Важливим етапом при замовленні є способи та місця кріплення та встановлення замків для закривання зовні чи зсередини.

І наостанок надамо вашим дерев’яним віконницям привабливий вигляд. Зістарімо штучно поверхню, замовимо плоскорельєфне або ажурне різьблення, а може обмежимося готовими елементами для наклеювання.

Ось коротко і все. Тепер Ви повністю готові замовити віконні віконниці у найкращій компанії нашої країни!

Поділитись