#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Дерев’яні євровікна для розкішного житла

Деревина – це дуже близький людині матеріал. У минулому люди були оточені ним значною мірою. Зусилля із заміни деревини штучними матеріалами часто зазнавали невдачі. Тому деревина залишається одним з найпопулярніших матеріалів.

Сучасні дерев’яні євровікна, виробництво яких стартувало більше 20 років тому мають відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості і виявляють високу стійкість до атмосферних впливів. За постійного підвищення цін на енергоносії вони створюють відчутну фінансову економію для кожного будинку.

Що таке дерев’яні євровікна?

Основу цього виробу складає профіль у вигляді призми, який складається з 3 або 4 склеєних між собою шарів деревини. Такий підхід забезпечує стабільну жорсткість та запобігає скручуванню віконної конструкції.

Для надання зовнішньої поверхні більш вишуканого та дорогого вигляду, у виробництві використовують деревину твердих та цінних порід (дуб, ясен, тик меранті тощо). Вона має високу твердість та красивий природний малюнок. Її використовують для виробництва високоякісних виробів класу «ЛЮКС», що мають не лише довговічність, але й унікальні декоративні якості.

З-поміж екзотичних порід дерев у виробництві євровікон може використовуватися чорнослив. Також досить часто застосовують деревину меранті, що характеризується дуже низькою розтяжністю та високою стабільністю форми. На малюнку вона схожа з текстурою дуба.

фото дерев'яні євровікна 1

Обробка поверхонь

Обробка поверхні дерев’яного євровікна здійснюється за допомогою багатошарової технології. Такий спосіб дозволяє захистити кожен із оброблюваних шарів від плісняви, гнилі та комах. Поверхня деревини спочатку ретельно шліфується, а потім просочується тримером. Після чого наноситься спеціальний шар просочення, яке забарвлює поверхню дерев’яного євровікна в бажаний відтінок.

На заключній стадії обробки застосовується двошарове розпилення, при якому використовуються екологічно чисті високоякісні склади на водній основі. Після такої обробки поверхня дерев’яного євровікна стає надзвичайно стійкою до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання.

Обслуговування та ремонт дерев’яних євровікон

Як показує практика та багаторічний досвід експлуатації дерев’яних євровікон, їх обслуговування зведено до мінімуму – це підтримка у чистоті та при необхідності невеликий косметичний ремонт. Для цього зазвичай використовують ремонтний комплект, до якого входять препарати для очищення та обробки зовнішньої поверхні.

Через 10 – 15 років експлуатації дерев’яних євровікон можна провести роботи з відновлення їх оригінального лакового покриття. Старе покриття слід не видаляти, а тонко відшліфувати, а потім просто нанести зверху новий шар лакофарбового покриття.

Дерев’яні євровікна, що обслуговуються в такий спосіб, будуть окрасою вашого будинку ще протягом багатьох десятків років.

Поділитись