#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Дерев’яні євровікна – переваги та недоліки

Багато хто не раз звертав увагу, що дерев’яні євровікна суттєво виділяються в порівнянні з іншими типами (пластик або алюміній). Вікна, виготовлені з дерева, мають багато переваг.

Дерев’яні євровікони мають наступні переваги

– Висока міцність;
– конструктивна якість;
– Низький коефіцієнт температурного лінійного розширення;
– низька тепло та звукопровідність;
– Антистатичність;
– Ремонтопридатність;
– привабливий зовнішній вигляд;
– Екологічність;
– Надають позитивний вплив на вологість і температуру повітря в приміщенні.

На відміну від вікон із пластику або алюмінію, дерев’яні євровікна підлягають повній переробці. Якщо дерев’яне вікно оснащено додатково вогнетривким склом, воно здатне витримувати вплив вогню до 90 хвилин. Для пластикових вікон цей час значно коротший, крім цього, при їх горінні виділяються токсичні речовини.

Недоліком дерев’яних євровікон є більш висока ціна, яка, однак, може бути не така відчутна за рахунок економії енергії в процесі тривалого використання.

На відміну від пластикових та алюмінієвих, дерев’яні євровікна необхідно періодично обслуговувати. Однак після нескладних маніпуляцій дерев’яні вікна знову виглядають як нові. Пластикові – навпаки, немає можливості відновлення до стану початкового зовнішнього вигляду.

Дерев’яні євровікна добре зарекомендували себе в районах з різними погодними умовами. А в районах із особливо несприятливими погодними умовами рекомендується застосовувати більше шарів скління.

“У деяких країнах використання пластикових вікон заборонено на законодавчому рівні. Наприклад в Австралії.”

Євровікна з дерева підходять практично всім будовам. Вікна з деревини будуть пріоритетними для будівель, розташованих в оточенні живої природи. Для господарських будівель, що вимагають мінімального обслуговування, краще вибрати пластикові.

Однак, той, хто віддає перевагу екології, природі та натуральним матеріалам – навряд чи гідно оцінить варіант з пластиком.

Поділитись