#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Правила та особливості монтажу дерев’яних вікон

Монтаж дерев’яних вікон – справа відповідальна. Без дотримання технології встановлення навіть найдорожчі і красиві вікна розчарують господаря.

Технологія монтажу дерев’яних вікон

Демонтаж старого вікна

Перший етап монтажу дерев’яних вікон – видалення старого. Його потрібно акуратно вийняти.
У будь-якому випадку ця справа досить брудна, тому приміщення потрібно підготувати — по максимуму винести речі та техніку. Те, що не вдалося перемістити, накрити плівкою та захистити підлогу.
Ще до демонтажу установники порівнюють доставлене вікно з розмірами на аркуші. І тільки переконавшись, що вікно стане на місце, починають розбирати старе.

Монтаж дерев’яного вікна

Насамперед готуються отвори для кріплення по всьому периметру віконного отвору. Максимальний крок між отворами – 800 мм.
Далі монтажники беруть рівень та раму вікна. Вставляють раму в отвір, вирівнюючи по бульбашках рівня. Не допускаються навіть мінімальні відхилення ні з вертикалі, ні з горизонталі. Паралельність стіни також дотримується.
Допуски за відхиленнями – не більше 1,5 мм на метр, не більше 3 мм у сумі. Після вирівнювання робітники закріплюють вікно у прорізі спеціальними дюбелями або анкерними пластинами.

Герметизація швів

Зовні монтажники проклеюють проріз спеціальною стрічкою – ПСУЛ (попередньо стисла, саморозширюється). Матеріал стрічки паропроникний. Шов між вікном та прорізом у стіні заповнюється монтажною поліуретановою піною.
Зсередини приміщення шов закривається пароізоляційною стрічкою армованої фольги.

Монтаж укосів та підвіконь

Далі бригада встановлює підвіконня. Їхня паралельність горизонту також перевіряється рівнем. Збереження або заміна зовнішнього підвіконня прописується у контрольному аркуші.

Регулювання стулок

Стулки встановлюються в раму, при необхідності проводиться регулювання. Стулки повинні щільно прилягати, легко відкриватися та закриватися, витримувати всі заявлені положення (провітрювання, мікропровітрювання).

Прийомка робіт

Зазвичай монтаж одного вікна займає близько двох годин, вікна у квартирі із трьох кімнат змінюються за один робочий день.

Після роботи бригада прибирає сміття «під мітлу» та подає на підпис документи. Перед підписанням акту приймання необхідно візуально перевірити якість, оцінити роботу стулок, акуратність укосів та підвіконь, обов’язково подивитися на вікна зовні – все має бути красиво.

Прийміть добру пораду: якщо ви приурочили встановлення вікон до ремонту, виконуйте монтаж між чорновим та чистовим оздобленням – це збереже ваш час та фінанси.

Вважаємо за свій обов’язок нагадати, що всі роботи повинні виконуватися досвідченими професіоналами. При виборі компанії дуже велика ціна помилки, тому вибирайте найкраще вікна ТМ «ПАНВІКНА». П’ятирічна гарантія на вікна та команда професіоналів, яким не позичати досвіду – запорука того, що ваші нові дерев’яні вікна простоять щонайменше 100 років.

Поділитись