#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Шатерси

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ДЕРЕВ’ЯНІ ШАТТЕРСИ НА ВІКНА БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ, КОЛЬОРУ І КОМПЛЕКТАЦІЇ

ТМ «ПАНВІНКА» добре відома у Києві. Продукція відрізняється якістю та чесною ціною. Виготовлення шатерів здійснюється на сучасному обладнанні, що гарантує надійність конструкції, тривалий експлуатаційний період готових виробів та відповідність стандартам.

Шаттерси – це внутрішні віконниці, що є рамою, всередині якої кріпляться регульовані по горизонталі ламелі, що працюють за принципом жалюзі.

Вперше вони з’явилися у США. Система вийшла настільки надійною та зручною, що в результаті шаттерси на дерев’яні вікна стали популярними в Європі, а сьогодні вже і на території України.

Основним матеріалом виготовлення є масив дерева (липа), хоча зустрічаються вироби з пластику.

фото шаттерсы 1
#

Замовити шаттерси із дерева по тел:

+38 (096) 135-3670 або +38 (050) 443-7718

Преимущества шаттерсов

Одна з головних переваг шаттерсів – надання інтер’єру естетичної привабливості, що робить своє приміщення стильним і унікальним. Але естетика не є єдиним плюсом наших виробів. Також наявність у вашому житлі шаттерсів від ТМ «ПАНВIКНА» створить додаткові переваги:

Економія електроенергії. У спеку шаттерси захищають приміщення від перегріву, тобто. включати кондиціонери доведеться набагато рідше. Взимку навпаки: закриті на ніч, вони збережуть тепло, завдяки чому можна заощадити на опаленні.

 Захист від прямої дії ультрафіолетових променів. Пряме сонячне світло, що потрапляє в приміщення, призводить до вицвітання меблів, оздоблювальних матеріалів та покриттів, особливо на стінах.

Простота у догляді. Щоб очистити конструкцію від забруднення, достатньо скористатися зволоженою тканинною серветкою.

 Вироби будь-яких форм і розмірів, що легко вписуються в будь-який інтер’єрний стиль.

Что предлагает ТМ «ПАНВIКНА»

≡ Консультації. Фахівець порекомендує, які форми, розміру та забарвлення вибрати вам шаттерси, щоб досягти максимальної відповідності з існуючим інтер’єром.

≡ Виклик замірника (безкоштовно). Наш співробітник здійснить необхідні виміри і точно визначить розміри ваших майбутніх виробів.

≡ Виготовлення шаттерсів (відповідно до індивідуального замовлення). Виробничий процес дозволяє врахувати та реалізувати всі індивідуальні побажання клієнта. Починаючи від розмірів виробу та закінчуючи його екологічно безпечним покриттям.

≡ Доставка та монтаж. При необхідності наша компанія може зробити доставку та монтаж готових виробів безпосередньо на об’єкті у замовника.

Шаттерси від ТМ «ПАНВІКНА»

  • досвід наших майстрів та багаторічна присутність на ринку
  • при замовленні дерев’яних вікон, знижка на шаттерси — 5%
  • доставка по Києву та Київській області
Викликати замірника

Гарантія на шаттерси із дерева

Гарантія надається на період (рахується від дати встановлення/продажу виробу):

60 міс.

на конструкцію

50 міс.

на покриття

36 міс.

на склопакети

24 міс.

на фурнітуру