#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Шаттерси в інтер’єрі

Подивимося на вікна у своєму будинку. І ми не побачимо на них шаттерси , а може просто не помітимо. Жалюзі на балконі або лоджії, фіранку на кухні, масивну гардину у вітальні та ніжну тюль у спальній кімнаті.

Але зізнайтеся, що хочеться чогось нового та незвичайного – експериментів! І, можливо, шаттерси з дерева на вікнах стануть наступною частиною вашого інтер’єру. Не забуваємо, що це якийсь симбіоз жалюзі та віконниці, тільки внутрішнього виконання. А також вони мають багатий функціонал і селективність багатовікових традицій і стилів різних епох.

Наявні зараз у продажу шаттерси виготовляють із різноманітних видів матеріалів та різних компоновок.

Найекономічніший і недорогий варіант – це пластик. Їх можна буде встановити на дачі або у прибережному будиночку для недільної риболовлі. І Ви можете собі це дозволити.

Подейкують, що металеві шаттерси в інтер’єрі не мають переваги у ринковій конкуренції. І це правда. Їх установка вимагає кваліфікованого підходу та професійного догляду під час експлуатації. Але з іншого боку, вони є додатковим захистом, встановивши в дальній кімнаті вашого великого і помпезного особняка.

І на кінець розглянемо шаттерси з дерева. Так як деревину цінують і використовують завдяки її властивостям:

  • екологічність;
  • м’якість при обробці під всілякі замовлення;
  • пористості та волокнистості для фільтрації між приміщенням та вулицею (що сприяє гарному самопочуттю, затримуючи пил міських доріг та залізничних сполучень).

Шаттерси – стильний елемент декору

І це не пусті слова. Шаттерси обов’язково продовжуватимуть стилістику вашої садиби. А використовуючи однакові або подібні елементи декору (кування, пластика, різьблення), зможуть вдало доповнити ансамбль, що вже встановлені зовні подібних елементів (каверні).

І коли Ви подивіться на всі боки, побачите дерев’яні шаттерси всюди. Адже зараз вони мають запаморочливу популярність. І можливо, це буде найкращим варіантом для Вас.

Замовляємо шаттерси – на що звернути увагу

Замовлення та встановлення шаттерсів складається з кількох етапів. Для початку визначимося із системами механізмів:

  • розпашні, комірного типу – це класика;
  • гармошка, здивує гостей та оточуючих;
  • подібні до вагонних дверей купе, підійдуть для приміщень з high-tech дизайном

Потім треба визначитися з розмірами, зробити замовлення та сплатити шаттерси однієї із заздалегідь вибраних форм: вікно, двері або стіна. Їхня відмінність у площі поверхні, яка буде закривати засклену частину вашої стіни.

І не забудемо про додаткове обладнання (світлодіодне підсвічування, електропривод для закривання-відкривання та оригінальний малюнок).

Поділитись