#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Що потрібно знати, перш ніж замовити дерев’яні вікна

Дерев’яні вікна з функціоналом та практичністю – сучасна модель просунутих варіантів облаштування віконного отвору. Якісний монтаж, висока герметичність та довговічність мають вирішальне значення. Перед тим, як замовити дерев’яні вікна важливо визначитися з призначенням приміщення та функціоналом запропонованого виробником виробу.

Багата палітра варіацій: французькі, глухі, звичайні зі склопакетом, мансардного типу, фасадні – вибір широкий. Особливості кліматичних умов регіону проживання так само відіграють важливу роль при виборі. Так на що звертати увагу покупцю перед тим, як замовити дерев’яні вікна?

Якість матеріалу

Якісні показники деревини, що бере участь у виробництві виробу – одні з важливих і визначальних покупку. Модрина, сосна, дуб – однаково довго прослужать власнику квартири або приватного особняка.

Розвиток технологій деревообробки призвело до отримання виробів стійких до вологи. Лакофарбових покриттів – до збереження кольору, незважаючи на вплив сонячного випромінювання протягом багатьох десятиліть.

При намірі забезпечити будинок теплом та затишком у зимові холоди, в період злив та ураганних вітрів – фахівці радять замовити дерев’яні вікна у перевіреного та відповідального виробника, який використовує тільки якісні матеріали та надає гарантію на свою продукцію.

Рама та профіль

При виборі дерев’яного віконного профілю всі експерти дотримуються єдиної думки: порода деревини не є ключовим фактором, але замовити дерев’яні вікна необхідно з клеєного бруса, і він має бути як мінімум тришаровий! У серйозних компаніях, які реалізують такий продукт на замовлення, завжди нададуть зразок профілю, що використовується у виробництві.

Рама без деформацій – це ще одна важлива умова, якщо потрібно замовити дерев’яні вікна. І класичне столярне з’єднання рами «шип-паз» – надійний варіант для дотримання цієї умови.

Для додання додаткового захисту рами та стулки, у нижній частині вікна використовують алюмінієві накладки. Вони захищають дерево від попадання надмірної вологи.

Про типи склопакетів

При замовленні дерев’яних вікон, вибрати склопакети можна відштовхуючись від трьох основних факторів:
1. Однокамерний, формула (4-16-4).
2. Двокамерний, формула (4-10-4-10-4).
3. Використання додаткових властивостей склопакетів:
– енергозбереження;
– звукоізоляція;
– стійкість до злому;
– тоновані та відображення.

У таблиці наведено типи, які найчастіше використовуються практично.

Вигляд склопакетаФормула склопакетаТовщина склопакета, ммЗвукоізоляція, ДБОпір теп.-че, м2°С/Вт
Однокамерний4-16-424240,32
Однокамерний з енергозбереженням4-16-4і24240,53
Двокамерний4-8-4-12-432370,49
Двокамерний з енергозбереженням4-8-4-12-4і32370,61

Секрети вибору фурнітури

Вибираючи фурнітуру замовляючи дерев’яні вікна, економія може надати вам «ведмежу послугу»:
– негерметичне прилягання (проникатиме холодне повітря);
– Додаткове позапланове обслуговування;
– Заміна через короткий час.

Використання надійних кріпильних деталей, ручок, петель, механізмів тощо. від німецьких розробників ТМ «ROTO-FRANKE» продиктовано практикою та перевірено часом. Фурнітура виготовлена ​​із високоякісних матеріалів, не має зовнішніх та внутрішніх дефектів, справно виконуючи свою функцію із захисту тепла та комфорту домочадців. Регульованість механізмів та захист від злому – додатковий фактор на користь вибору фурнітури від ТМ «ROTO-FRANKE».

Покриття та його особливості

Якщо Ви все ж таки зважилися замовити дерев’яні вікна, обов’язкова умова – з’ясуйте у виробника все про склад лакофарбового покриття.

Перевагу необхідно віддавати тільки високоякісним екологічним лакам та блакитам на водній основі, із захистом від дії УФ-променів. І, що важливо, їх якість має бути підтверджена відповідними сертифікатами якості.

У деяких випадках для надання поверхні рами ще більш натурального вигляду замість лаків можливе використання спеціальних тонованих або прозорих просочень.

Підіб’ємо підсумки:

Перед тим, як замовити дерев’яні вікна, постарайтеся отримати консультацію від професіоналів, докладно розпитавши їх про виробництво. А ще краще приїжджайте та переконайтеся самостійно у застосуванні сучасних технологій.

Визначтеся з породою деревини, розмірами та формою (краще викликати консультанта-замірника). Замовте попередній прорахунок на виготовлення, доставку та монтаж у кількох компаніях. Порівняйте підсумки та зробіть свій вибір.

З радістю та професійно надаємо вам весь спектр перерахованих послуг при замовленні дерев’яних вікон від ТМ «ПАНВІКНА».

Консультації по телефону:
+38(050)443-7718
+38(096)135-3670

Поділитись