#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Співпраця

фото співробітництво

Співпраця з ТМ «ПАНВІКНА»

Основне завдання ТМ «ПАНВІКНА» – задовольняти запити найвибагливіших покупців завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва дерев’яних віконних систем, індивідуальному підходу до клієнтів та багаторічному досвіду наших співробітників.

Якість продукції, акційні пропозиції, гарантійне та постгарантійне обслуговування, гідний сервіс, справедлива ціна – все це для того, щоб Ви залишилися задоволені і щоразу, повертаючись до нас знаходили для себе щось нове та цікаве.

Ставши нашим представником, Ви отримаєте можливість створити прибутковий бізнес у своєму регіоні, який довгі роки приноситиме гарний прибуток!

Запрошуємо до співпраці регіональних дилерів, будівельних виконробів, архітекторів та дизайнерів. Пропонуємо вигідні умови з виготовлення та закупівлі дерев’яних вікон.

П’ять кроків до успіху з ТМ «ПАНВІКНА»

  1. У розділі Дерев’яні вікна уважно вивчіть усі викладені варіанти, особливості та наші можливості з виробництва дерев’яних віконних конструкцій. Проаналізуйте отриману інформацію і складіть перелік питань, що Вас цікавлять.
  2. Зв’яжіться з відділом збуту ТМ «ПАНВІКНА» і отримайте кваліфіковану консультацію з питань, що Вас цікавлять. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з типом віконних конструкцій, проконсультують з фурнітури, а також за варіантами лакофарбового покриття. Визначившись, надішліть замовлення з розмірами та кількістю віконних конструкцій нашому співробітнику для розрахунку вартості замовлення у вашому регіоні. Не забудьте вказати свій контактний номер телефону та додати копії реєстраційних документів для оформлення договору купівлі-продажу на електронну адресу, вказану у розділі Контакти.
  3. Після обробки замовлення, співробітник ТМ «ПАНВІКНА» відправить вам специфікацію та рахунок-фактуру, сплатити яку Ви можете в будь-якому зручному для Вас банку. Замовлення передається у виробництво після отримання не менше ніж 60% передоплати на розрахунковий рахунок компанії. Терміни виготовлення замовлення визначається специфікацією. За готовністю замовлення співробітник компанії зв’яжеться з Вами та погодить дату доплати, а також умови та строки доставки продукції. Право власності на віконні конструкції переходить до замовника з 100% оплати її вартості.
  4. Відвантаження віконних конструкцій покупцю обов’язково супроводжується специфікацією та гарантійним талоном, що дає право гарантії на виріб не менше 60 місяців з моменту його придбання. Доставка виробів здійснюється службою Української залізниці, кур’єрською або експедиторською службою, при цьому відповідальність за збереження до моменту передачі замовлення покупцю несе перевізник.
  5. ТМ «ПАНВІКНА» не лише заявляє про гарантії*, а й виконує гарантійні зобов’язання щодо своєї продукції, а також забезпечує післягарантійне обслуговування протягом усього терміну експлуатації виробів. Підтвердженням гарантійних зобов’язань є гарантійний талон ТМ «ПАНВІКНА», яким підприємство гарантує якість продукції та несе відповідальність за несправності, що виникли з його вини протягом усього гарантійного терміну експлуатації виробів.

* Гарантія не поширюється на дефекти, що виникли в результаті неправильного зберігання або експлуатації виробів, а також на природне знос віконних конструкцій. Право на виконання гарантійного обслуговування втрачається у випадках:

— закінчення терміну гарантії;

— невиконання умов експлуатації;

— наявність на виробі механічних пошкоджень;

— перевищення допустимих навантажень;

— нецільового використання;

— використання неякісних засобів для догляду за дерев’яними віконними конструкціями;

— заподіяння шкоди виробу внаслідок обставин непереборної сили (стихія, пожежа, повінь, нещасний випадок тощо);

— якщо є дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу, і через які покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на вироби було знижено ціну реалізації.

З метою постійного вдосконалення продукції відповідно до вимог будівельного ринку та згідно чинного законодавства ТМ «ПАНВІКНА» залишає за собою право вносити зміни до конструкції дерев’яних віконних конструкцій, не змінюючи їх загальних характеристик.