#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Вибираємо дерев’яний віконний профіль 68мм, 78мм, 92мм

Товщина дерев’яного віконного профілю відіграє важливу роль не тільки в надійності конструкції, а й у плані шумоізоляції, збереженні тепла, можливості використовувати різні за товщиною склопакети. Беручи до уваги перераховані вище показники, виробники пропонують покупцеві різні варіації профілів. Який же дерев’яний віконний профіль рекомендується використовувати, замовляючи вікна з дерева?

Дерев’яний віконний профіль 68мм – тонкий, для теплих регіонів

В умовах півдня, півдня-заходу нашої країни та відсутності необхідності досягати підвищених показників теплопровідності – є сенс використовувати профіль завтовшки 68 мм.

Чому і чим вигідний дерев’яний віконний профіль такої товщини?

– невелика маса готового виробу;
– Застосування склопакета замість одинарного скла;
– Доступна вартість;
– використання пористих та волокнистих порід дерева;

• Природна фактура дерева гармонійно поєднується з дизайном приміщень, роблячи їхню стилістику цікавою, з індивідуальними нотками.
• Покупець може замовити додаткові опції щодо покращення захисних властивостей профілю.
• Екологічна чистота матеріалу не залишає сумнівів щодо правильності вибору.

Такі євро-вікна бездоганно прослужать багато десятиліть, за умови, що дерев’яний віконний профіль і складання віконних рам будуть вироблені в солідній компанії, що має необхідні виробничі площі та позитивні відгуки задоволених клієнтів.

Дерев’яний віконний профіль 78мм – найкращий вибір!

Золотим перетином серед дерев’яних віконних профілів вважається профільний розмір товщиною 78 міліметрів. До його незаперечних переваг зараховують:
– можливість використовувати багатокамерні склопакети завтовшки до 40 мм (додаткова шумоізоляція, зменшення тепловтрат);
– Посилена конструкція вікна (надійне конструктивне фіксування, відсутність деформацій при перепаді температур);
– встановлення у будь-якому регіоні країни, незалежно від його кліматичних умов.

Класична краса, елегантність, помножені на практичність, надійність та довговічність конструкції – оптимальний варіант вибору для квартири чи приватного будинку.

Для покупців, які бажають отримати додаткові ететичні нюанси при збереженні ціни та якості, можливе використання зовнішніх ламелей з цінних порід деревини.

Всі фахівці віконних систем схожі на думці, що замовляти дерев’яний віконний профіль потрібно завтовшки від 78мм. Він створюється на виробництві із тришарового клеєного бруса. Такий підхід забезпечує високий рівень теплоізоляції надійності при складанні та подальшій експлуатації віконної рами.

Дерев’яний віконний профіль 92мм – теплий, але дорогий

Для віконних отворів з великими габаритами (наприклад, тераси) рекомендується застосовувати профіль завтовшки 92 мм. Така рама має на увазі наявність трикамерного склопакета, забезпечує максимальну конструктивну міцність та чудові звуко- та теплоізоляційні якості.

Чому рекомендують купити дерев’яний віконний профіль такого розміру?

Вигода використання такого товстого профілю зводиться до економії на оплату: влітку – кондиціювання, взимку – опалення та виправдана у північних регіонах. У плані безпеки конструкція відрізняється від «побратимів» можливістю встановлення додаткової протизламної фурнітури.

Підвищена стійкість до вологи, ультрафіолетового випромінювання, міцність – головні переваги подібного конструкційного рішення. Сосна, модрина, дуб, ясен – можна вибирати будь-яку породу дерева. Ціна таких вікон досить висока, але виправдана через покращення всіх якісних характеристик.

Такі надійні вікна ви встановите один раз, і більше ніколи не повертатиметеся до цього питання!

Правильний вибір дерев’яного віконного профілю дозволить уникнути зайвих витрат, отримати якісний продукт, який збереже тепло вашого будинку, і ви зможете безтурботно насолоджуватися його комфортом і затишком.

Поділитись