#

Ми зателефонуємо в зручний для вас час

Блог

Вибираємо жалюзі на вікна

Окрім звичайних штор, сьогодні доступні і такі цікаві варіанти для оформлення, як жалюзі для вікон. У загальному вигляді вони мають велику кількість важливих переваг. Але конкретний набір плюсів залежить від того, про який різновид цих пристроїв йдеться. Виготовляються вони з різних матеріалів, тому важливо вибрати, який тип вам підійде найбільше. Корисно буде розглянути основні варіанти.

Жалюзі на вікна із пластику

Найдешевше обійдеться виріб, для виготовлення якого використано вінілхлорид. Пластикові жалюзі для вікон довго зберігають свій початковий вигляд, відрізняються високою вологостійкістю. Будь-які забруднення, які з’являються на них, можна швидко усунути. Також безперечною перевагою пластикової продукції є незначна вартість.

Але потрібно враховувати, що жалюзі із пластику особливою екологічністю не відрізняються. До того ж, вони виглядають досить «холодно» і не естетично.

фото жалюзі з пластику

Жалюзі на вікна з дерева

Ламелі вироби виготовляються із натурального дерева. Така продукція характеризується високими ізоляційними показниками, розкішно виглядає, придатна до проведення ремонту – фарбування, лакування.

Обійдуться товари із деревини відносно дорого. Крім того, за дерев’яними жалюзі потрібно уважно доглядати, щоб вони не втратили свої початкові практичні та естетичні якості. Ще слід пам’ятати, що вологостійкість цих виробів недостатньо низька. Використовувати їх у кухні небажано.

фото жалюзі з дерева

Шаттерси (регульовані жалюзі на вікна)

Шаттерси у перекладі з англійської – віконниці. У нас вони більше відомі як регульовані жалюзі. Можуть встановлюватися як усередині приміщення, так і ззовні. Основна функція шаттерсів, це регулювання світла, що надходить у приміщення. Встановлені поза приміщенням, захищають ще й від вітру. Ну і звісно, ​​створення особливого шарму в інтер’єрі.

За конструкцією, вони є рамкою, всередині якої кріпляться регульовані, горизонтальні ламелі (що ріднить їх з жалюзі). Повертаючи одну ламель, повертаються й інші. Така конструкція дозволяє використовувати шаттерси для мансардних вікон та отворів складних форм.

фото жалюзі- шаттерси

Жалюзі на вікна з тканини

Екологічною чистотою, високими ізоляційними характеристиками та презентабельним виглядом наділені тканинні жалюзі для вікон. Вони можуть бути виготовлені як із натуральної, так і зі штучної тканини. На жаль, забруднюється подібна продукція дуже швидко. Очищати її непросто. Зате для формування презентабельного інтер’єру тканинні жалюзі підходять ідеально.

фото жалюзі з тканини

Жалюзі на вікна з металу

Чудовими практичними характеристиками наділені жалюзі, виготовлені з алюмінію або нержавіючої сталі. Також вони характеризуються гідною вологостійкістю. Але власники повинні враховувати, що коштуватиме цей виріб дорого, а його вага досить велика. При цьому далеко не в кожному інтер’єрі металеві жалюзі виглядають доречно.

Беручи до уваги особливості кожного різновиду жалюзі, можна легко вибрати найвдаліший варіант. І тоді жалюзі довго радуватимуть око, а ремонт отримає якісне оформлення.

фото жалюзі з металу

Поділитись